این نرم افزار یکی از بهترین سازنده ها لوگو و نوشته های گرافیکی (سه بعدی) می باشد . کار با این نرم افزار بسیار آسان تر از کار با ۳D Max و فتوشاپ است .و شما می توانید از آن برای طراحی آرم ، چهره ، متن ، دکمه ، آیکون ، تیلیغات کار آمد انواع انیمیشین و لوگو های دلخواه استفاده کنید .این نرم افزار دارای امکانات جالبی چون : انعکاس ، میکس ، تغییر شکل بافت و دیگر عملیات ها را افزایش می دهد .

با استفاده از این نرم افزار شما می توانید بسیار قردتمند تز از پیش طراحی کنید . این نرم افزار با فراهم کردن اشکال ، گرافیک های SVG ، گرافیک های موجود برای فونت و تصاویر موجود استفاده از خود را بسیار انعطاف پذیر می کند  و به این ترتیب پاسخ گوی نیاز های طراحان خواهد بود ؛ ساده ترین راه برای ایجاد عنوان و بنر انیمیشنی است و شما با استفاده از این نرم افزار می توانید لوگو های منحصر به فردی را طراحی کنید .

برخی قابلیت های کلیدی نرم افزار عبارتند از : 

- قابلیت ساخت لوگو و نوشته های سه بعدی

- قابلیت طراحی آرم ، لوگو ، چهره ، دکمه ، آیکون ، و انواع انیمیشن

- بهبود جلوه های بافت

- استفاده بسیار آسان و انعطاف پذیر

- فراهم کننده گرافیک های SVG

- سازگار با دیگر نرم افزار های طراحی

- سازگار با نسخه های مختلف ویندوز

- و…

 

آموزش فعال سازی (کرک) نرم افزار :این نرم افزار در حال عادی نسخه آزمایشی می باشد که یک سری محدودیت هایی دارد . ما کد فعال سازی آن را در قالب یک برنامه برای شما آماده کرده ایم . فایل کرک را باز کنید متن کادر اول یعنی Registry Info را کپی کنید و در قسمت مربوطه به فعال سازی نرم افزار Help>Register قرار دهید . کادر های بعدی را به دلخواه پر کنید و در کادرکد فعال سازی را از نرم افزار کرک کپی و در آن قرار دهید و Activation را بزنید . در این حالت بدون محدودیت از نرم افزار استفاده می کنید .

 

دانلود | با لینک مستقیم  | دانلود فقط کرک نرم افزار

رمز فایل : www.denadownload.com

حجم : ۳۲ MG

منبع : دنا دانلود