Internet Download Manager

دانلود نرم افزار IDM همراه با کرک و امکان آپدیت

(Internet Download Manager (IDM ابزاری برای دریافت فایل از اینترنت با با سرعت ۵ برابر است  با قابلیت های resume (از سرگیری دانلود) و  schedule  (زمانبندی دانلود) که با استفاده از آن این قابلیت ها می توانید دانلود هایی که به هر دلیلی متوقف می شوند ازسرگیری شوند و یا دانلود ها را در زمان های دلخواه ادامه دهید .IDM دارای رابط کاربری گرافیکی ساده می باشد که کار با آن را آسان نموده است . این نرم افزار از تکنلوژی هایی جهت دریافت فایل از اینترنت استفاده می کند که سرعت ان را تا حد خیلی بالایی افزایش می دهد . اینترنت دانلود منیجر  proxy servers, ftp and http protocols, firewalls, redirects, cookies, authorization, MP3 audio and MPEG video content processing را بخوبی پشتیبانی می کند و با مرورگر های  Microsoft Internet Explorer, Netscape, MSN Explorer, AOL, Opera, Mozilla, Mozilla Firefox, Mozilla Firebird, Avant Browser, MyIE2 , دیگر مرورگر های مشهور سازگاری دارد. جهت دانلود آخرین نسخه این نرم افزار ادامه مطلب را ببینید .

در نسخه آپدیت شده ۶٫۱۱ امکانات زیر اضافه شده است : 

۱ -IDM download pane l برای دانلود از سایت های پخش آنلاین مانند YouTube, MySpaceTV, and Google Videos .

2- پشتیبانی و سازگاری کامل با ویندوز های ۷  ,ویستا

۳ – پشتیبانی از پروتکل MMS 4

- بهبود ادغام با IE و مرورگر های بر پایه IE 5 – طراحی دوباره و بهبود موتور دانلود ۶

- ادغام منحصر به فرد با تمام مرورگر های جدید ۷

- بهبود در نوار ابزار  و تعداد زیادی از دیگر پیشرفت ها ….

راهنمایی : وبسایت دنا دانلود پچ این نرم افزار را همراه با آن برای شما آماده نموده است . فایل پچ کاملا تست شده می باشد و از معتبر ترین سایت ها تهیه شده است . جهت انجام پچ بعد از دریافت و نصب نرم افزار آن را از حالت اجرا خارج کنید . برنامه پچ را باز کنید ؛ در برنامه ,  Path را بزنید و فایل IDMan را در مسیر C:/Program files /Internet Download Manager پیدا و انتخاب کنید . اکنون به راحتی می توانید از نرم افزار استفاده کنید بدون هیچ محدودیتی . این پچ بر روی تمام نسخه های آپدیت این نرم افزار کار می کند.

توجه : وبسایت دنا دانلود کرک این نرم افزار را برای سهولت کار  کاربران ایرانی گرامی برای استفاده از نرم افزار آماده نموده است . با این حال جهت حمایت از تهیه کنندگان نرم افزار می توانید آن را از سایت مربوطه –  خریداری – نمایید .