نوکیا ، بروز رسانی نوکیا

با استفاده از نرم افزاری که امروز برای شما آماده کرده ایم می توانید گوشی نوکیا خود را به آسانی بروز رسانی کنید . Nokia Software Updater نرم افزار قدرتمند و کاربردی  از شرکت نوکیا می باشد که بوسیله آن کاربران نوکیا می توانند نسخه نرم افزار گوشی خود  را آپدیت کنند .

این برنامه دارای محیط ظاهر حرفه ای و در عین حال ساده برای استفاده می باشد که در طی چند مرحله آپدیت های جدید را مخصوص گوشی نوکیای شما چک ، دانلود و نصب می کند . به منضور آپدیت گوشی خود تلفن خود را با استفاده از یک کابل USB به کامپیوتر متصل کنید و سپس برنامه بطور خودکار مدل گوشی شما را شناسایی کرده و بروزرسانی های جدید را  جهت دانلود و نصب نمایش می دهد . با استفاده از این نرم افزار هم سیستم عامل و هم نسخه نرم افزار گوشی خود را می توانید بروز کنید همچنین استفاده از نرم افزار آسان بوده و فقط با چند کلیک و انتخاب و بودن هیچ دخالت دیگر نرم افزار آپدیت های جدید گوشی شما را دانلود و خودکار نصب می کند . استفاده از این نرم افزار باعث صرف جویی در زمان می شود چون کاربران مجبور به جستجو و دانلود آپدیت های جدید نیستند .

ویژگی هایی که در نسخه جدید Nokia Software Updater اضافه شده است عبارتند از : پشتیبانی از Symbian Anna ،هشدار USB HUB ، کارایی بهتر  و…. . جهت دنلود نرم افزار ادامه مطلب را ببینید.

 

حد اقل سیستم و امکانات مورد نیاز برای استفاده از نرم افزار به شرح زیر می باشد :

- پردازنده ۱GHz و بالاتر

- حافظه RAM 256 و بالا تر

- اکانت Administrator  ویندوز جهت نصب

- سرعت اینترنت بالا

 

ـــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــ

دانلود | با لینک مستقیم

رمز فایل : www.denadownload.com

حجم : ۴۷ MG

منبع : دنا دانلود