Internet Download Manager

دانلود Internet Download Manager 6.18 Build 4 Final نسخه نهایی نرم افزار دانلود منیجر

(Internet Download Manager (IDM ابزاری برای دریافت فایل از اینترنت با سرعت ۵ برابر است  با قابلیت های resume (از سرگیری دانلود) و  schedule  (زمانبندی دانلود) که با استفاده از آن این قابلیت ها می توانید دانلود هایی که به هر دلیلی متوقف می شوند ازسرگیری شوند و یا دانلود ها را در زمان های دلخواه ادامه دهید .IDM دارای رابط کاربری گرافیکی ساده می باشد که کار با آن را آسان نموده است . این نرم افزار از تکنلوژی هایی جهت دریافت فایل از اینترنت استفاده می کند که سرعت ان را تا حد خیلی بالایی افزایش می دهد . اینترنت دانلود منیجر  proxy servers, ftp and http protocols, firewalls, redirects, cookies, authorization, MP3 audio and MPEG video content processing را بخوبی پشتیبانی می کند و با مرورگر های  Microsoft Internet Explorer, Netscape, MSN Explorer, AOL, Opera, Mozilla, Mozilla Firefox, Mozilla Firebird, Avant Browser, MyIE2 , لطفا جهت دانلود رایگان نرم افزار اینترنت دانلود منیجر همراه با کرک سالم از دنا دانلود به ادامه مطلب مراجعه فرمایید.

دانلود کرک دانلود منیجر

راهنمایی : وبسایت دنا دانلود پچ این نرم افزار را همراه با آن برای شما آماده نموده است . فایل پچ کاملا تست شده می باشد و از معتبر ترین سایت ها تهیه شده است . اول آنتی ویروس خود را غیرفعال نمایید.جهت انجام پچ بعد از دریافت و نصب نرم افزار آن را از حالت اجرا خارج کنید ، هنگامی که نرم افزار از شما سریال نامبر خواست باید اون رو پچ کنید.(ابتدا صفحه ای که میگه سریال نامبر شما جعلی است رو ببندین). برنامه پچ را باز کنید ؛ در برنامه ,  Path را بزنید و فایل IDMan را در مسیر C:/Program files /Internet Download Manager پیدا و انتخاب کنید . اکنون به راحتی می توانید از نرم افزار استفاده کنید بدون هیچ محدودیتی . این پچ بر روی تمام نسخه های آپدیت این نرم افزار کار می کند.

توجه : وبسایت دنا دانلود کرک این نرم افزار را برای سهولت کار  کاربران ایرانی گرامی برای استفاده از نرم افزار آماده نموده است . با این حال جهت حمایت از تهیه کنندگان نرم افزار می توانید آن را از سایت مربوطه –  خریداری – نمایید .

توجه: از آپدیت نمودن نرم افزار مطلقاً خودداری کنید تا نرم افزار از کار نیافتد!

دانلود کتاب آموزش نرم افزار Internet Download Manager