دانلود Waterfox,آخرین نسخه مرورگر 64 بیتی واترفاکس

|آخرین تغییرات در تاریخ ۱۳۹۳/۰۵/۰۲|

دانلود مررورگر Waterfox

آخرین نسخه مرورگر ۶۴ بیتی واترفاکس

مرورگر واترفاکس Waterfox 30.0 مرورگری قدرتمند و فوق العاده و در عین حال پیشرفته است که بر مبنای مرورگر فایرفاکس Firefox مخصوص سیستم عامل های ۶۴ بیتی طراحی و به صورت رایگان عرضه شده است. بدون شک شما نیز تا به حال حتی برای یک بار هم که شده از مرورگر فایرفاکس استفاده کرده اید و حتما متوجه این شده اید که وقتی مدت زیادی از این مروگر کار بکشید دچار افت شدید سرعت در بارگذاری صفحات وب می شود! که با باز و بسته کاردن نرم افزار قابل حل شدن است اما در دفعات بعد حتما باز هم با این مشکل روبرو خواهید شد.

این مشکل در نرم افزار واترفاکس Waterfox به صورت کلی حذف شده و با بهینه سازی قسمت های مختلف آن سرعت آن نیز به طور چشم گیری افزایش یافته که این موضوع خواستار هر کاربری می باشد. همان طور که در بالا نیز اشاره نمودیم این مرورگر تنها برای سیستم هایی طراحی شده که ویندوز ۶۴ بیتی بر روی آن نصب شده باشد، و کاربرانی که ویندوز ۶۴ بیتی ندارند به هیچ وجه نمی توانند از مرورگر Waterfox بهره‌مند شوند.

مرورگر Waterfox واترفاکس علاوه بر امنیت فوق العاده، تمامی امکانات فایرفاکس ویندوز های ۳۲ بیتی را دارا بوده و سرعت بالاتری نیز نسبت به فایرفاکس دارد که می تواند صفحات وب را در عرض چند ثانیه برای شما بارگذاری نماید. جالب است بدانید که تمامی افزونه های مخصوص فایرفاکس نیز بر روی واترفاکس قابل نصب می باشد.

بوک مارک هوشمند ، مدیریت دانلود ، گروه بندی تب ها و بررسی املا ، وبگری ناشناس از طریق اتصالات پروکسی ، مرور خصوصی صفحات وب ، مدیریت رمز عبور ، وجود ابزار های مدیریت کش و مرور آفلاین ، مسدود سازی سایت های جعلی و ویروسی تنها برخی از مزایای استفاده از این مرورگر پیشرفته می باشد که استفاده هر چه سریع تر از آن را به کاربران ویندوز ۴۶ بیتی پیشنهاد می کنیم. ;) شما کاربران محترم هم اکنون می توانید آخرین نسخه مرورگر واترفاکس Waterfox را به صورت رایگان در ادامه مطلب از دنا دانلود دریافت نمایید.