دانلود کتاب PDF مقدمه ای بر طراحی و تحلیل الگوریتم ها

نوشته شده توسط در تاریخ

الگوریتم ها

دانلود کتاب مقدمه ای بر طراحی و تحلیل الگوریتم ها

درس طراحی و تحلیل الگوریتم ها از دروس اصلی دوره کارشناسی مهندسی کامپیوتر و فناوری اطلاعات محسوب می شود که نقش بسیار اساسی در درک و فهم دروس دیگر را نیز بازی می کند . همچنین در دوره کارشناسی ارشد نیز دروسی مبتندی بر این درس وجود دارند که از آن جمله می توان به دوروسی نظیر هندسه محاسباتی, الگوریتم های پیشرفته , الگوریتم های ژنتیک و پردازش تکاملی , الگوریتم های طراحی فیزیکی مدارات VLSI  و الگوریتم های گراف اشاره کرد .
در این کتاب با روش های طراحی الگوریتم ها و اصول اساسی و مبنایی تحلیل الگوریتم ها آشنا می شویم . همچنین جهت آشنایی با روش های طراحی الگوریتم ها مثالهایی از الگوریتم های هندسی نیز بیان شده است که در میان فصول کتاب به انها اشاره شده است . این کتاب متشمل بر ۸ فصل است که در فصل ۱ یادآوری مختصری از درس ساختمان داده ها در فصل ۲ اصول تحلیل الگوریتم ها , و نماد های مجانبی , فصل ۳ تا ۷ نیز روش های طراحی الگوریتم ها را در بر گرفته است و در فصل آخر نیز مقدمه ای بر تئوری  NP بیان شده است .جهت دانلود کتاب ادامه مطلب را مشاهده کنید .

دانلود تمام کتاب های رشته های  کامپیوترارسال شده توسط : مهدی

سلام.عالی بود.ممنون.
اگه میشه هر کتاب یا مقاله ه ای جدید وارد سایتتون کردین به من ایمیل بدین.این طوری اگه سایتتون باشه خیلی عالی میشد.بازم ممنون


ارسال شده توسط : admin

با سلام. ممنون بخاطر پیشنهاد خوبتان.
سیستم خبرنامه تا چند روز دیگه فعال خواهد شد.


ارسال شده توسط : سعیده

سلام.ممنون بخاطر کتاب آموزشی که گذاشتین اما چرا decrypt نیشه؟


ارسال شده توسط : سعید

سلام کاربر گرامی لطفا رمز را به صورت دستی وارد نمایید.
http://www.denadownload.com

6 + = 9

موضوعات

 

آمار سایت

135 کاربر آنلاین