VLC Media Player,نرم افزار وی ال سی پلیر

|آخرین تغییرات در تاریخ ۱۳۹۳/۰۵/۰۵|

دانلود VLC Media Player 2.1.5

نسخه جدید وی ال سی پلیر

VLC Media Player 2.1.5 وی ال سی پلیر نام نرم افزاری قدرتمند و پیشرفته می‌باشد و با حجم کمی که دارد، در جهان از نرم افزاری های مشابه‌ بسیار جلوتر قرار دارد و قادر است ۹۹ درصد فرمت های ویدیویی را که اکثر کاربران تماشا می کنند را به راحتی اجرا نماید. شما اگر قصد اجرای یک DVD را داشته باشید باید از نرم افزارهای با حجم بالا مانند , Cyberlink PowerDVD  Corel WinDVDرا بر روی سیستم خود نصب کنید. نرم افزار های ذکر شده فضای زیادی از هارد دیسک را سیستم اشغال می کنند و جهت نمایش فیلم ها فضای زیادی از Ram را نیز اشغال می کنند. اما VLC Media Player  وی ال سی پلیر با دارا بودن حجم کم و سبک به سادگی می‌تواند DVD های شما را نمایش دهد.

شما با نرم افزار VLC Media Player وی ال سی پلیر قادر خواهید بود تا فرمت های مختلف ویدیویی را به یکدیگر تبدیل کند. نرم افزار VLC Media Player وی ال سی پلیر می تواند جایگذین بسیار مناسب و کارآمدی به جای همه نرم افزار هایی که به عنوان Player بر روی سیستم خود نصب می‌کنید، قرار بگیرد چون قادر است که از ۹۹ درصد فرمت های ویدیویی را پشتیبانی کند.

همچنین یکی از قابلیت‌های ویژه و بسیار کاربردی موجود در VLC Media Player وی ال سی پلیر، وجود امکان فیلمبرداری از دسکتاپ می‌باشد. (من خودم هم از این امکان ناب VLC Media Player وی ال سی پلیر خیلی اسفاده کردم :) ) پس با یک تیر چندین نشانه را هدف می‌گیرید. امیدواریم از این نرم افزار کم حجم ، حرفه‌ای و قدرتمند لذت ببرید. :) ;)

لطفا جهت دانلود رایگان VLC Media Player وی ال سی پلیر با لینک مستقیم از دنا دانلود به ادامه مطلب مراجعه فرمایید.

دانلود پوسته های نرم افزار

تصاویری از محیط نرم افزارVLC Media Player